Bize Ulaşın

+90 224 243 13 74

Adres

O.S.B. Ali Osman Sönmez Blv. 2.Sk. No:8 Nilüfer/Bursa

Çalışma Saatleri

8:00 - 18:00

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

MCY METAL San.ve Tic.Ltd.Şti. Kurumsal sürdürülebilirlik politikası anlayışını şirket kültürü ve iş süreçleri ile entegre bütünsel bir yaklaşımla ele almaktadır. MCY METAL benimsediği Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlayışının ve uygulamalarının kapsadığı süreçler doğrultusunda, yasal mevzuata uyumu temel gereklilik olarak kabul eder ve gerek kurumsal, gerekse toplumsal gelişimi sağlayacak dinamikleri teşvik edecek öncelikleri uygulamaya geçirir. Bu yönde, insan kaynakları ve insana yatırım projeleri, paydaş kültürü ve şirket vizyonu, eğitim destek faaliyetleri, kültür ve sanatı geliştirici uygulamalar, çevrenin korunması gibi kurumsal sosyal sorumluluk alanlarına giren tüm konularda belirlenen kriter ve prensiplere uygun olarak hareket edilir.Kurumsal Sosyal Sorumluluk uygulamalarımızda esas aldığımız temel ilkelerimiz şunlardır:

- Çalışma alanlarındaki tehlikeyi en aza indirgeyerek çalışanlarımızın güvenli ve sağlıklı bir ortamda çalışmaları için uygun koşulları sağlarız.

- Düzenli olarak sağlık ve güvenlikleri için çalışanlarımızı eğitimlere tabi tutarak onları bilinçlendiririz.

- Tedarikçi ve müşterilerimiz arasında, yürütülen işe ve prosedüre bağlı kalınarak yapılan bilgi paydaşlığı haricinde, çalışanlarımızın şahsi çıkar ve menfaat karşılığında bilgi sızdırmasına hiçbir şekilde izin vermeyiz.

- Çalışanlarımızın birbiri arasında küçük düşürücü, aşağılayıcı üslup ve/veya kurumu zedeleyici dedikodu, söylemler, yönetsel süreçlerimiz ile önlenerek çalışanlarımızın firma içi kültüre bağlı kalması sağlanmaktadır.

- Kurum içinde çalışanlar arasında hiçbir koşulda din, dil, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, yaş ve fiziksel engel vb. nedenlerde ayrımcılık yapılamaz ve yapanlar göz ardı edilemez.

- Çalışanların özgürlüğü kısıtlanamaz, onların düşünce ve görüşlerine saygı duyarak uyumlu bir ortamda çalışmalarını sağlarız.

- Fabrikamızda çocuk işçi çalıştırılmayarak, genç işçi (stajyer) çalışanlarımızın çalışma saatlerini aşmadan gece veya tehlikeli koşullarda çalıştırılmaması sağlanmaktadır.

- Çalışanlarımızın istek ve şikayetleri sistemsel faaliyet yöntemleri ile ele alınarak, kurumumuz yönetimi tarafından konuların çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır.

- Çalışanların sahip oldukları hakları tam ve doğru bir şekilde kullanmalarını sağlayarak hiçbir ayrım gözetmeden güvenilir, adil bir çalışma ortamı oluşturulmasını sağlarız.

MCY METAL Ltd. Şti daha iyi bir gelecek için üzerine düşen kurumsal sosyal sorumluluklarını yerine getireceğini taahhüt eder.
logo

MCY METAL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
Organize Sanayi Bölgesi
Ali Osman Sönmez Blv. 2.Sk No:8
Nilüfer / Bursa / TÜRKİYE

Tel: +90 224 243 13 74 -75
Gsm: +90 532 130 88 65
Fax: +90 224 243 13 78
info@mcymetal.com.tr

İlkelerimiz

  • Politikalarımız
    Proses tasarım aşamasından, teslimata kadar titizlikle çalışır ve üretiriz.
  • Değerlerimiz
    Önce insan sağlığı ve çevremize olan saygımızla hareket ederiz.

Hakkımızda

Presli sac parça imalatı alanında faaliyet gösteren MCY Metal Ltd. Şti. 5.000 m²’ye ulaşan toplam alanı, 3 vardiya, 110 çalışanı ve sanayideki tecrübesi ile soğuk sac şekillendirmede aranan bir tedarikçi konumundadır.

Copyright © MCY Metal. VenoMedya - Dijital Atölye.